Kundeservice

Kjellmann ønsker å være en serviceinnstilt bedrift som bidrar til glade og fornøyde kunder. Vi svarer på alle spørsmål vedrørende våre produkter, leveringstid og bestillinger. Ta kontakt med oss på telefon, e-post eller chat med oss live (åpent fra 08 - 16 alle hverdager). E-post blir besvart i løpet av 1 virkedag.

Kontakt oss

* Obligatoriske felt

Ring oss på 64 83 15 40 Alle hverdager mellom 08 - 16

Om Kjellmann

Om Kjellmann

Kjellmann.no ble etablert i 1997 og spesialiserer seg på innredning til arbeidsplasser. Vi er en frittstående leverandør og tilbyr et bredt, men nøye utvalgt produktspekter som kommer våre kunder til gode. Vi fører kjente merkevarer som bl.a. Flokk (HÅG, RH, RBM), Herman Miller, Fora Form, Varier Furniture, Muuto, Back App, Svenheim.

Vi leverer moderne og attraktive kvalitetsprodukter til riktig pris. Det skal være trygt å handle hos Kjellmann og vi velger derfor å kun ha produkter i vårt sortiment som holder vårt krav til kvalitet og miljø. Alle våre produsenter er kvalitetssikret med nødvendige attester og miljøsertifikater for å tilfredstille vårt krav som en miljøvennlig bedrift.

Vårt hovedfokus er å hjelpe bedrifter med å oppnå effektive og flotte løsninger på arbeidsplassen. Våre prosjektledere hjelper deg hele veien fra start til slutt og vi tilbyr et bredt spekter av gode funksjonelle løsninger.

Kjellmann har et dedikert team og strekker oss langt for å gi deg den beste kjøpsopplevelsen. Vår service, kvalitet og leveringspresisjon skal skape begeistring!

Åpningstider

08.00 - 16.00

Organisasjonsnr.

NO978684556MVA

Telefon

64 83 15 40

Bankkonto

Vennligst oppgi KIDreferanse ved betaling
64020527763

Besøksadresse

Lahaugmoen Næringspark
Kaptein Koss Vei 8
2013 Skjetten
Norge

IBAN

NO1764010645636

Swift

NDEANOKK

Ansatte

Tommy Kjellmann
Tommy Kjellmann

Adm. dir.
(+47) 92 83 42 01
tommy@kjellmann.no

Sondre Kjellmann
Sondre Kjellmann

E-commerce Manager
(+47) 94 89 98 38
sondre@kjellmann.no

Roy Arne Fevik
Roy Arne Fevik

Leveranse og salgskoordinator
(+47) 90 75 15 13
roy.arne@kjellmann.no

Julie Modin

Prosjektleder Interiør
(+47) 90 94 16 52
julie@kjellmann.no

Kjersti Berger

Prosjektleder Interiør
(+47) 48 95 76 23
kjersti@kjellmann.no

Bjørn 'Budde' Lillebekk
Bjørn Lillebekk

Prosjektleder Interiør
(+47) 48 11 87 58
budde@kjellmann.no

Lager og montasje

Vi har lager og logistikkløsninger hos Totalreform.

Frode Helmersen
Frode Helmersen

Lager og logistikkansvarlig
(+47) 90 98 35 45
frode@totalreform.no

Adresse:Per Kroghs Vei 4, Port E
1065 OSLO

Betjent lager:07.00 - 15.00